Zamek w Biedrusku

Dziękujemy wszystkim Parą Młodym który wybrały nasz obiekt za to miejsce szczegółne w tak ważnym dla nich, jeszcze raz gratulujemy. Zapraszamy  

Już niebawem pojawi się nawa oferta weselna 2019r. 

weselna 1

weselna 2

Pałac Biedrusko dysponuje pokojami noclegowymi o różnorodnym standardzie. Pokoje odznaczają się wyjątkową architekturą i wystrojem z elementami nowoczesnego luksusu, przez co każdy pokój jest inny. Ich usytuowanie na różnych piętrach i półpiętrach oraz korytarze i holle, kominki i sekretne przejścia, stwarzają niepowtarzalną, pałacową atmosferę. Ze względu na wielkie przestrzenie przed obiektem, nigdy nie zabraknie tu miejsca dla Twojego pojazdu, chronionego w pałacowym parku.

Pałac Biedrusko to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym zorganizować można konferencje, spotkania biznesowe i integracyjne. Stylowe, zabytkowe wnętrza o niepowtarzalnym charakterze, podnoszą prestiż przeprowadzanych spotkań krajowych i zagranicznych. Sale konferencyjne wyposażone są w łącza internetowe oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Restauracja Pałacu Biedrusko jest doskonałym miejscem do organizacji jubileuszy, chrzcin, komunii, urodzin, imienin i innych uroczystości rodzinnych. Zapewniamy wykwintne menu, dopasowane do Państwa potrzeb, oraz fachową obsługę.

 Organizujemy przyjęcia okolicznościowe:

Przyjęcie pogrzebowe w cenie od 35 zł

Chrzciny w cenie od 50 zł

Iprezy rodzinne w cenie od 80 zł

Pobierz:

Propozycja mneu 85 zł

 

 

 

Wesele 2019r

Dziekuje wszystkim Parą za zorganizowanie w naszym Pałacu przyjęć weselnych, zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą.

Już niebawem oberta 2019r pojawi się na naszej stronie. 

weselna 1

weselna 2

 

Okazała, bogata w sztukaterię sala balowa, stylowa restauracja bankietowa oraz piękny, zabytkowy park, stwarzają niepowtarzalny nastrój do świetnej zabawy oraz doskonałe tło do pamiątkowych fotografii. Doświadczony szef kuchni stworzy specjalnie dla Państwa wykwintne menu, a profesjonalna obsługa kelnerska zadba o sprawną organizację uroczystości. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną salę restauracyjną, mogącą pomieścić nawet 160 osób. 

Pobierz:


Serdecznie zapraszamy 

 

hrs.jpg

ref-booking-large.png